آموزش طراحی آناتومی بینی

شما می‌توانید ویدیو کامل آموزش طراحی آناتومی بینی – نقاشی دیجیتال را به صورت آنلاین از پخش کننده بالا مشاهده نمایید و همچنین از طریق دکمه زیر دانلود فرمایید.

زمان آموزش
10:34 دقیقه

حجم ویدیو
19.8 مگابایت

آنچه در آموزش طراحی آناتومی بینی یاد می‌گیرید:

بینی‌ها اندازه‌ها و شکل‌های متفاوتی دارند شکل و اندازه‌ی بینی در خصوصیت صورت بسیار مهم است، پس اگر می‌خواهید شباهت را نشان بدهید برای صحیح کشیدن بینی زحمات زیادی متحمل شوید.

 

آموزش طراحی آناتومی دست | کشیدن دست digital painting

طراحی آناتومی بینی – نقاشی دیجیتال

بینی‌ها می‌توانند به آسانی از خطوط مستقیم و ساده به وجود آیند اولین مرحله کشیدن شکل کلیه مانند زیر است سپس گوشه‌ها را به خمیدگی‌های ظریفی تبدیل کنید تا به شکل بینی در بیاید نمای سه رخ نیز  می تواند با این روش کشیده شود هنگامی که به شکل ابتدایی خوبی رسیدید شروع به سایه زدن کنید تا فرم بگیرد.

آموزش طراحی آناتومی دست | کشیدن دست

طراحی انواح مختلف بینی – دیجیتال پینتیگ

سوراخ‌های بینی شخصیت بینی را همانند خود فرد بالا می برند. درون سوراخ‌ها را خیلی تیره سایه نزنید چون توجه زیادی را جلب می کنند. سوراخ بینی مردان مقداری زاویه دار است در حالی که زنان مقداری خمیده است. موضوع طراحی تان را به دقت مطالعه کنید تا مطمئن شوید که اجزای آن درست کشیده شده است.

آموزش طراحی آناتومی دست | کشیدن دست نقاشی دیجیتال | آموزش digital painting

طراحی نوک بینی – آموزش طراحی آناتومی بینی

نوک بینی معمولا به سمت بالا شیب دارد.

قسمت پایینی بینی غضروفی است در حالی که قسمت بالایی آن استخوانی است همچنین سر بینی معمولا کمی به شکل توپ است.

آموزش طراحی آناتومی دست | کشیدن دست نقاشی دیجیتال | آموزش digital painting

همراه عزیز وبسایت آرت تول در صورتی که آموزش طراحی آناتومی بینی دیجیتال پینت برای شما مفید واقع شد لطفا آن را در شبکه های اجتماعی نشر دهید، همچنین می‌توانید آخرین مطالب، جشنواره‌ها و کدهای تخفیف شگفت انگیز ما را از طریق تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.