طراحی سنگ ؛ 3 مدل ساده طراحی سنگ و سخره

آنچه در ویدیو آموزش طراحی سنگ – نقاشی دیجیتال یاد می‌گیرید:

موضوع : طراحی سنگ

1-تجزیه تحلیل طرح سنگ – دیجیتال پینتینگ

هنر نقاشی دیجیتال دو ریشه دارد، یکی در روان خلاق هنرمند و دیگر در نرم افزارهای کامپیوتری. نرم افزارهایی ساخته شده اند که برای تولید گرافیک‌های برداری و غیر برداری سودمندند.

چنین نرم افزارهایی، ماهیت ویژه ی هنر دارند و در ساخت آنها همه ی معیارهای علمی و آکادمیک هنر نقاشی لحاظ شده است. در این آموزش طراحی سنک – نقاشی دیجیتال ابتدا به نگاه کردن به تصاویر اصلی و تجزیه تحلیل کردن آن می‌پردازیم.

آموزش طراحی سنگ

شما می‌توانید ویدیو کامل این آموزش را به صورت آنلاین از پخش کننده بالا مشاهده نمایید و همچنین از طریق دکمه زیر دانلود فرمایید.

زمان آموزش
30:37 دقیقه

حجم ویدیو
59 مگابایت

2-طراحی اسکچ – نقاشی دیجیتالی

در مرحله دوم آموزش digital painting  ابتدا باید اسکچ طرح خود را پیاده سازی کنیم . برای طراحی سنگ دیجیتال ابتدا تصاویر مورد نظرمون انتخاب می‌کنیم و سپس یه طرح ذهنی از سنگ ایجاد می‌کینم که تلفیقی از سنگ های مورد نظرمون برای طراحی هست.

آموزش طراحی سنگ

3-رنگ اولیه در طراحی سنگ – آموزش Digital painting

خب تا حالا طرح اصلی سنگ در نرم افزار فتوشاپ (بیشتر برای نقاشی دیجیتال استفاده میشه) ایجاد کردیم.

در این مرحله ابتدا رنگ اصلی طرحمون انتخاب می‌کنیم ورنگ اولیه به طرحمون میزنم. و یه سری سایه روشن های اولیه اعمال می‌کنیم . حواستون به منبع نور باشه در اینجا منبع نور در سمت چپ در نظر گرفتیم.

آموزش طراحی سنگ - نقاشی دیجیتال | آموزش digital painting| دییجیتال پینتینگ | تصویر سازی ذهنی

>

4- جزئیات طرح – نقاشی دیجیتال

در این مرحله جزئیات طراحی سنگ اضافه می‌کنیم ، با توجه به منبع نور که در طراحی خودتون انتخاب کردید روشنایی‌ها اضافه کنید و جاهایی که نور نداره تیره ترکنید، اینطوری میتونید برجستگی ها و فرورفتگی های طرح نمایش بدید و جلوه رئال به طرحتون بدید.

آموزش طراحی سنگ - نقاشی دیجیتال | آموزش digital painting| دییجیتال پینتینگ | تصویر سازی ذهنی

 
3.7/5 - (4 امتیاز)

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.