20 آموزش تی وی پینت برای یادگیری انیمیشن دیجیتال

TVPaint Tutorials and Courses for learning Digital Animation

با توجه به وجود نرم افزار ، جهان ما با انبوهی از ویژگی ها و قابلیتهای سرگرم کننده دیجیتالی به سرعت در حال پیشرفت است. یکی از این قابیتها ، انیمیشن دیجیتال با استفاده از نرم افزار تی وی پینت (TVpaint) است. اکنون وقتی از آموزش نقاشی دیجیتال انیمیشن دیجیتال صحبت می کنیم ، به رسانه ای اشاره می کنیم که از طریق آن مردم با استفاده از نقاشی های عروسک و مدلها ، توهم حرکت ایجاد می کنند. برای کسانی که عاشق چنین انیمیشن هایی هستند اما مهارت خلق آنها را ندارند ، خوشبختانه هنر خلق این انیمیشن ها را می توان با روش های مختلفی آموزش داد. یکی از این روش ها آموزشها و دوره های تی وی پینت است. با این وجود ، تی وی پینت یک برنامه انیمیشن دو بعدی است که توسط استودیوهای حرفه ای انیمیشن و انیمیشن سازان مستقل انفرادی مورد توجه است. در ادامه ، وقتی با این آموزش های تی وی پینت آشنا می شوید ، یک چیز، قطعی است. شما تی وی پینت و دیگر اشکال انیمیشن دیجیتال را دوست خواهید داشت.

مطابق موارد فوق ، در این نوشتار ، ما در مورد 20 آموزش و دوره آموزشی تی وی پینت که برای یادگیری انیمیشن دیجیتال استفاده می شود بحث می کنیم. آماده اید؟!. این گوی و این میدان.

 

نکات هنری آرون نوشته آرون بلز

آموزش در مورد انیمیشن ها تا به حال به سادگی آموزش نرم افزار تی وی پینت نبوده است. نابغه انیمیشن دیزنی یک راهنمای شروع سریع برای انیماتورهای مشتاق ارائه می دهد که تی وی پینت واقعاً چیست و چگونه کار می کند. آنچه در این نوع آموزش زیباتر است این است که چگونه این پیشکسوت انیمیشن اطلاعات مفیدی ارائه می دهد که چگونه نرم افزار تی وی پینت در مقایسه با طراحی انیمیشن با دست بهتر است. آرون اصول اولیه تی وی پینت را کاملاً توضیح می دهد و شما را وادار می کند که از امکان ایجاد انیمیشن های زیبا و بی عیب و نقص در عرض چند دقیقه قدردانی کنید. با وجود سادگی در توضیحات او ، مطمئناً شما در کوتاه ترین زمان ممکن از آموزنده به انیماتور ماهر تبدیل خواهید شد.

 

دوره انیمیشن بلاپ تی وی پینت

صحبت درباره یک دوره عمیق انیمیشن تی وی پینت است که هم انیمیشن سازان مبتدی و هم حرفه ای را آموزش می دهد تا مهارت های انیمیشن خود را به حداکثر برسانند. این دوره Bloop به چنین انیماتورهایی کمک می کند تا یک سبک حرفه ای و حسادت برانگیز در سبک های متحرک سازی خود معرفی کنند. برخی از نمونه های این سبک های طراحی شده با دست ، کیفیت گیبلی و دیزنی قدیمی را دارند. در راستای آن ، دوره انیمیشن بلاپ تی وی پینت تفاوت قابل توجهی با سایر آموزش های تی وی پینت دارد ، زیرا در Bloop ، آنها از شیوه خود برای ارائه خدمات آموزشی استاندارد برتر استفاده می کنند. در اثبات این امر ، در حال حاضر یک انیماتور تاثیرگذار دو بعدی در زمین وجود دارد که برای راهنمایی فراگیران در برنامه طراحی پیچیده مشغول به کار است. آنچه بهتر است این واقعیت است که او با تجربه است و اعتقاد بر این است که او یکی از بهترین دوره های تی وی موجود در وب را ایجاد کرده است. علاوه بر این ، فراگیران یقین حاصل می کنند که از ابتدا تا انتها یک دوره تعاملی جدی در زمینه انیمیشن دیجیتال و تی وی پینت را دریافت می­کنند. برخی از مواردی که آنها مطمئناً یاد خواهند گرفت عبارتند از: ابزارهای ترسیم ، رابط کاربری ، تنظیمات متحرک سازی ، انیمیشن و پاکسازی ، جلوه ها و خروجی آنها.

پس از ارائه این مطالب ، در Bloop یک دوره آنلاین دقیق و با جزئیات ارائه می شود که شامل سی و شش درس ویدئویی HD است. با استفاده از هر دستگاهی می توانید به این فیلم ها دسترسی پیدا کنید. مشاهده آفلاین دروس ویدئویی قابل بارگیری است، قالب ها و فایل های تمرینی بسیاری نیز ارائه می شوند. بنابراین حتی اگر به معنای واقعی کلمه هرگز از تی وی پینت استفاده نکرده اید یا از انیمیشن های دیجیتالی اطلاع چندانی ندارید ، این دوره برای شما مناسب است. چه بهتر که اگر دوره های ابتدایی به اندازه کافی برای شما جامع نباشند ، می توانید آنها را به دوره های بیشتری ارتقا دهید که شامل اصول داستان نمایی ، اصول انیمیشن بلاپ و موارد دیگر است. همچنین ، از آنجا که بسیاری از فراگیران از آموزش های طولانی متنفر هستند ، دوره های انیمیشن تی وی پینت بلاپ بدون توجه به اطلاعات مهم سنجیده می شوند و سی روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد. این دلایل و دلایل دیگر نشان می دهند که چرا شما به عنوان یک انیماتور مشتاق باید در دوره انیمیشن تی وی پینت Bloop ثبت نام کنید.

 

آموزش تی وی پینت میکا بوزان

آیا از حس آزار دهنده فضای طراحی انیمیشن دستی خسته شده اید؟ پس زمان مناسبی است که تی وی پینت را امتحان کنید و میکا بوزان با آموزش همه آنچه که باید در مورد استفاده از تی وی پینت برای انیمیشن های دیجیتال بدانید ، به شما در سفر تی وی پینت کمک می کند. از روشی که او به طرز ماهرانه ای روند نقاشی را تجزیه می کند و نحوه طراحی قاب و میزهای روشن ، ما کاملاً مطمئن هستیم که شما انگیزه خود را برای تقویت مهارت های متحرک سازی دیجیتال خود پیدا خواهید کرد.

 

آموزش های انیمیشن تی وی پینت با جسی

در اینجا یک آموزش جامع تی وی پینت وجود دارد که کاملاً دوست دارید آن را تماشا کنید. کارشناس انیمیشن معروف به جسی بیان می کند که در حالی که چندین تکنیک برای خلق انیمیشن های دیجیتالی با تی وی پینت وجود دارند ، او فقط از یک تکنیک استفاده می کند که هرگز نتایج چشمگیری را به همراه نمی آورد. در راستای آن ، او به بینندگان اجازه می دهد تا از این تکنیک استفاده کنند. بنابراین اگر مایل به ایجاد نتایج طراحی عالی با گام به گام متحرک های دو بعدی هستید ، پس اتخاذ شیوه کاری و آموزش جسی راه خوبی است. بنابراین ادامه دهید و آن را بررسی کنید.

 

تی وی پینت بن ریگ وی. ساخت چرخه راه رفتن

در اینجا آموزشی وجود دارد که به طور مستقیم نحوه ایجاد چرخه حرکت با استفاده از نرم افزار تی و ی پینت را مورد بحث قرار می دهد. بن به مخاطبان خود نشان می دهد که چگونه انیمیشن خود را با شروع چهار خط برای نشان دادن ناحیه سر ، ناحیه گردن ، ناحیه پاها و ناحیه زمین شروع می کند. او همچنین توضیح می دهد که چه تعداد فریم را به کار برده است و چگونه فریم ها را با شخصیت خود مطابقت داده است. بنابراین اگر دوست دارید بدانید چگونه می توانید در حرکت و راه رفتن یک شخصیت بی عیب و نقص را ترسیم کنید ، این آموزش بن ریگ وی به شما نشان می دهد.

 

تی وی پینت آموزش ذرات

این آموزش اگرچه کوتاه است ، اما کاملاً جامع است و به درستی راهی بی دردسر برای ایجاد یک انیمیشن دیجیتال ذره ای را به تصویر می کشد. برای کسانی که کاملاً درک نمی کنند ، اثرات ذرات اثراتی هستند که به نظر می رسد شبیه یک حرکت طبیعی بسیار آشفته مانند برگ ها در باد یا انفجار ، یا زنبورهایی هستند که پس از ایجاد مزاحمت از کندو خود به اطراف پرواز می کنند. با این وجود ، پس از ایجاد جلوه ، آموزش به شما نشان می دهد که چگونه می توانید آن را با استفاده از تی وی پینت در حالت حلقه قرار دهید.

 

آموزش تی وی پینت پوست پیاز: چگونگی بینابینی

آیا از نحوه عملکرد سیستم بینابینی در انیمیشن دیجیتال تعجب می کنید؟ خوب ، می توانید نگرانی های خود را آرام کنید. در این آموزش تی وی پینت ، پوست پیاز راه های ممکن استفاده از فریم ها و جلوه ها را هنگام بینابینی به بینندگان نشان می دهد و او این کار را در کمتر از پنج دقیقه انجام می دهد. در مورد امکان چشمگیر ایجاد چیزی زیبا در کوتاه مدت صحبت می کند. بنابراین اگر مایل به یادگیری نحوه کار با تی وی پینت هستید ، این کهنه کار انیمیشن می تواند نکات و ترفندهایی را به شما نشان دهد.

 

آموزش تی وی پینت KDSKETCH در مورد نحوه متحرک سازی همگام سازی لب

در اینجا آموزشی وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه با تی وی پینت یک انیمیشن کلامی و نمایشی خلق کنید. مربی انیمیشن ها همچنین الگویی را قرار می­دهد که انیماتورهای مشتاق می توانند هنگام کار با همگام سازی لب متحرک به آن رجوع کنند. این آموزش بیشتر اهمیت متحرک سازی همگام سازی لب ها را قبل از ترسیم شخصیت شما نشان می دهد. در ادامه ، کل آموزش فقط در چهار دقیقه و چند ثانیه ارائه می شود. با وجود زمان کوتاه ، جزئیات آن به خوبی شرح داده شده است و اگر آن را دنبال کنید ، مطمئناً در مورد متحرک سازی همگام سازی لب ها خطایی نخواهید داشت.

 

انیمیشن تی وی پینت 11 سریع با آرون بلز شروع می شود

در اینجا آموزش دیگری از آرون بلز ارائه شده است و در اینجا او ترفندهایی را برای انتخاب تی وی پینت 11 در سفر طراحی دیجیتال شما ارائه می دهد. این انیماتور متخصص با بیش از بیست و یک سال تجربه تحت حمایت خود بیان می کند که چقدر تی وی پینت را در زندگی انیماتورها مفید می داند و اینکه انیماتورهای آینده دقیقاً چگونه می توانند با نرم افزار مشغول به کار شوند تا بهترین نتایج را به دست آورند. شما نحوه عملکرد فریم ها ، نقاشی ، نوار ابزار و سایر ویژگی های نرم افزار را برای سفارشی سازی موثر توانایی های آن در فرایند انیمیشن دیجیتال خود خواهید آموخت. بنابراین ادامه دهید و آن را بررسی کنید.

 

انیمیشن خود را به روش قدیمی رنگ آمیزی کنید

اگر نرم افزار استاندارد تی وی پینت دارید و در مورد نحوه رنگ آمیزی کامل انیمیشن خود فکر می کنید ، دیدن این آموزش ضروری است. مربی لزوم استفاده از چندین لایه هنگام رنگ آمیزی و نحوه تغییر ویژگی هایی مانند گسترش دهنده را برای به دست آوردن بهترین نتایج توضیح می دهد. شما همچنین به خوبی با نحوه تسلط بر سطل رنگ و گزینه پر کردن داخل هنگام استفاده از شکل پر شده آشنا خواهید شد. بنابراین ادامه دهید و رنگ آمیزی را یاد بگیرید.

 

شناخت جدول نوری و بینابینی در تی وی پینت

در اینجا یک آموزش وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا جدول نوری و بینابینی آن را درک کنید و ممکن است بگوییم این بینابینی است که انیمیشن ها را بسیار جالب می کند. برای شروع ، جدول نوری و ویژگی های بیرون از آن به خوبی توضیح داده شده اند. شما همچنین بر فرایند خودکار و نحوه تمایز آن از فریم ایجاد خودکار مسلط خواهید شد. ثالثاً ، نرم افزار kill current frame را کشف و درک خواهید کرد. با توجه به همه این موارد ، تولید نتایج سیال برای طرح های بینابینی و جدول نوری راحت خواهد بود.

 

شناور سازی تی وی پینت با انیمیشن ها

به فکر ایجاد یک انیمیشن سرگرم کننده و پرنده در قالب یک انیمیشن جادویی هستید ؟. سپس این آموزش تی وی پینت برای شما مناسب است. شما نکات و ترفندهایی را برای استفاده از چند ابزار جدید تی وی پینت خواهید آموخت و همچنین نکاتی را برای تسریع در فرآیند انیمیشن برای یک حلقه خواهید آموخت. با این حال ، باید توجه داشته باشید که انجام انیمیشن های دست ساز به صورت دیجیتالی برای انیمیشن های جادویی شناور می تواند تا پنج ساعت طول بکشد. این بدان معناست که صبر زیادی لازم است. با این حال ، همیشه ارزش آن را دارد.

 

تی وی پینت ، سریعترین روش رنگ آمیزی

ما می دانیم که پس از خلق یک انیمیشن ، رنگ آمیزی می تواند بسیار پیچیده و وقت گیر باشد. برای برآوردن نیازهای رنگ آمیزی خود در این آموزش ، سریعترین راه برای افزودن رنگ به انیمیشن خود در تی وی پینت برای مشاهده در نظر گرفته شده است. مربی همچنین بهترین راه ها را برای دسترسی و استفاده از ابزارهای تی وی پینت مانند لایه ها و فاصله نزدیک تر ارائه می دهد. علاوه بر این ، نحوه رنگ آمیزی در لایه های مختلف به غیر از لایه ای که خطوط خود را در آن قرار داده اید نشان داده می شود. در ادامه ، اصل این آموزش فقط رنگ آمیزی نیست ، بلکه اطمینان از این است که نتایج نهایی رنگ آمیزی شما بی عیب و نقص است.

 

تی وی پینت ، سطل رنگ و پر کردن

اگر از خالی شدن نقاشی های انیمیشن های خود و همپوشانی نقاشی ها با طرح کلی خسته شده اید ، باید با راه های ممکن برای استفاده موثر از سطل و پر کردن تی وی پینت آشنا شوید. هیچ راهی بهتر از پیگیری این آموزش در اینجا وجود ندارد. خوشبختانه آموزش بسیار کوتاه و دقیق است. این شیوه همه چیزهایی را که باید در کمتر از سه دقیقه بدانید آموزش می دهد.

 

استفاده از تی وی پینت برای شروع یک پروژه متحرک سازی

این مجموعه ویدئویی به سه قسمت تقسیم شده است و همه این قسمتها به منظور آشنایی شما با نحوه راه اندازی یک پروژه انیمیشن طراحی شده اند. با این وجود ، یک پروژه انیمیشن از استوری برد انیمیشن شما گرفته تا عرضه کردن آن و سپس ایجاد یک انیمیشن کامل آغاز می شود. بنابراین اگر مایل به یادگیری درس های مفصل در مورد شروع پروژه انیمیشن با استفاده از نرم افزار تی وی پینت هستید ، ممکن است بخواهید این آموزش را بررسی کنید.

 

ویژگی استوری بورد تی وی پینت

خوب ، در این مرحله ، ما می دانیم که نرم افزار تی وی پینت چقدر عظیم است و خوشبختانه در آن نرم افزار استوری بورد وجود دارد. اگر کاملاً نمی دانید چگونه از استوری بورد استفاده کنید یا چه چیزی شامل آن می شود ، به سادگی لینک آموزش را بررسی کنید. در آموزش شما مطمئناً صفحه پروژه ، ویژگی انتشار ، نحوه ایجاد تصویر بند انگشتی و نحوه تغییر نماها را کشف خواهید کرد. این و موارد دیگر در آموزش موجود است.

 

آموزش تی وی پینت: افزودن جلوه ها با  FXاستک

شناخته شده است که جلوه ها حیات و رنگ را به هر انیمیشنی می بخشند و در اینجا ، میکا بوزان ، انیماتور متخصص و با تجربه ، همه چیز را در مورد نحوه ایجاد جلوه ها با FX Stack در تی وی پینت آموزش می دهد. او نکاتی در مورد نحوه انتخاب یک جلوه و یک لایه ، نحوه ایجاد یک قاب کلیدی برای ایجاد جلوه و نحوه اعمال این جلوه ها بر روی تصاویر و نحوه ویرایش و بهترین نتایج را ارائه می دهد.

 

نحوه استفاده ازبافت بندی( Texturizer )در لایه های GTC

بافت بندی بسیار متفاوت از رنگ آمیزی ، به انیمیشن شما کمک می کند تا واقع بینانه تر به نظر بینندگان برسد. با این اوصاف ، اگر از نرم افزار تی وی پینت 11 انیمیشن استفاده می کنید ، این آموزش برای کمک به شما در ایجاد بافت متحرک در GTC مفید خواهد بود. مربی به زبان ساده توضیح می دهد که چگونه بافت بندی را با درک پیچ و تاب ، پارامترها ، کتابخانه و بسیاری از ویژگی های دیگر کشف و درک کنید. برای به دست آوردن دانش فراوان ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آموزش را بررسی کنید.

 

انیمیشن تی وی پینت دوربین

اگر علاقمند به یادگیری نحوه ایجاد انیمیشن های تی وی پینت دوربین هستید ، این آموزش توسط animation river برای شما عالی خواهد بود. آموزش با استفاده از مناظر متحرک توضیح داده شده است. مربی همچنین مراحل گام به گام فرآیند طراحی دیجیتالی ، نحوه کار با چندین فریم و لایه و نحوه دستیابی به نتایج را توضیح می دهد. او همچنین نحوه حرکت بدون مشکل در نرم افزار تی وی پینت را توضیح می دهد.

 

چگونه می توان در بویلینگ لاین/ تی وی پینت متحرک سازی کرد

اگر شما یک انیماتور آتی هستید و در حال تلاش برای یافتن راه هایی برای استفاده از خط جوش برای شکستن فریم های ثابت و مکث های طولانی هستید ، این آموزش تی وی پینت در این مورد کاملاً مفصل است. این آموزش با استفاده از یک کاراکتر انجام می شود که در حال انجام همگام سازی لب است و در حین صحبت کردن نیست و آموزش همچنین نحوه حرکت در نرم افزار تی وی پینت در سایر موارد را برای دستیابی به بهترین نتایج توضیح می دهد. با این وجود ، می توانید از اینجا به آموزش دسترسی پیدا کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.