8 پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال که باید فالو کنید!

Digital artists you should follow

 

اگرهنرمند دیجیتال هستید لازم است افرادی که از جامعه هنرمندان دیجیتال را بشناسید. هرچه افراد بیشتری را بشناسید روش‌های جدیدتر و تجربه‌های جدیدتر در دیجیتال پینتینگ به‌دست خواهید آورد. ما در این مقاله پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال که در حرفه خود جزو برترین ها هستند را معرفی می‌کنیم و می‌توانید مشاهده کنید نقاشی دیجیتال چقدر وسعت دارد! چه مشاغلی را شامل می‌شود؟ و اینکه حتی می‌توان بدون داشتن تکنیک خاصی و فقط به کمک ایده در این صنعت هنری پیشرفت نمود.

 

معرفی هنرمند دیجیتال Jakub Rozalski

جیکوب روزالسکی متولد 1981 و اهل لهستان است. اورا به عنوان آقای Werewolf در دنیای هنرمندان دیجیتال و یا بهتر بگوییم دنیای هنر میشناسند.

بیشتر او را به عنوان تصویرگر بازی در تصویر سازی بازی Scythe و نقاشی های مربوط به آن بازی میشناسند. که معمولاً دارای موجوداتی تخیلی ،افسانه ایی ، ربات ها و مفاهیمی از این قبیل است.

نقاشی های او ترکیبی از سبک های هنری کلاسیک و نقاشی های اواخر قرن هجدهم با مفاهیم علمی تخیلی و فانتزی مدرن است.

بازی 2016 Scythe از نقاشی های وی الهام گرفته شد؛ روزالسکی ده ها تصویر برای این بازی ترسیم کرده است.

این نخستین اثر مهم اوست و سبک او را از این جهت بسیار محبوب کرده است و جیکوب آن را جهان 1920 قبل از طوفان می نامد.زیرا بر گرفته از حال و هوای زمان جنگ بین لهستان و اتحاد جماهیر شوروی است، اما عناصری فانتزی مانند دیزل پانک یا هواپیماهای هوایی را هم در خود جای داده است در سال 2019 بخش اصلی این بازی متشر خواهد شد.

8 پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال که باید فالو کنید!Jakub Rozalski

اگر سبک هنری شما هم نزدیک به کارهای این هنرمند دیجیتال ( روزالسکی ) است، آثار او میتواند الهام بخش برای نقاشی های دیجیتالی و حتی طراحی دستی و سنتی شما باشد. می‌توانید با بررسی و مطالعه بر روی این آثار دیجیتالی ترکیب‌بندی‌ها و تنالیته های رنگی سرد ، فضای سرد و خشن و متوهم را بهتر درک کنید و تاثیر مطلوبی در بهترشدن موضوعات و ظاهر آثار شما خواهد داشت.

از جمله آثاری که وی به انجام رسانده است میتوان به تصاویر مفهومی یا کانسپت فیلم kong skull island 2017 اشاره کرد و همچنین وی در سال 2018 کتابی منتشر کرد با عنوان زوزه درماه که مجموعه ایی از آثار خود است.

وی در پیج اینستاگرام خود آثار مختلفی از خود به نمایش میگذارد.

معرفی نقاش دیجیتال و کاریکاتوریست Xi ding

این اسم شاید برایتان آنچنان شناخته شده نباشد، اما علاقه‌مندان به نقاشی دیجیتال آثار او را از یاد نمیبرند!

دلیلی انتخاب وی به عنوان هنرمندانی که باید بشناسید این بود که وی سبکی کم نظیر در نقاشی دیجیتال دارد و با تفکیک استادانه ایی، با تمام لایه های افکت های نور و سایه در یک پرتره آثاری بسیار زیبا و هوشمندانه ایی خلق می‌کند.

او یک کاریکاتوریست است و تخصص در پرتره نیز دارد.

با مطالعه در آثار تفکیک شده و لایه لایه او می‌توانید درک بهتری از فیزیک نور بدست بیاورید و با بکار بردن این ترفدهای آثاری اصولی خلق کنید. Xi Ding برنده جایزه های بین المللی است، در وین اتریش زندگی میکند و تخصص او در کاریکاتور سریع می باشد، سبک کاریکاتور او منحصر به فرد است بیش از ده سال تجربه و مطالعه بر روی پرتره های کلاسیک، کاریکاتور سنتی اروپا و کارتون های آمریکایی دارد. در کمتر از سه دقیقه میتواند یک پرتره را آنالیز کرده و بصورت طنز بر روی کاغذ ترسیم کند.

از وسایل مختلفی برای خلق آثار خودش بهره می‌گیرد چه سنتی باشد چه نقاشی دیجیتال فرقی نمیکند وی یکی از سریعترین هنرمندان کاریکاتور در سراسر جهان است.

8 پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال که باید فالو کنید! Xi ding

توانایی اش فراتر از یک کاریکاتوریست کلیشه ای است (بینی بزرگ کردن و دندان کج کردن ). او ویژگی های جذاب سوژه خود را خیلی سریع پردازش میکند. سادگی در طراحی های او نماینگر تکنیک منحصر به فرد و پیچیده اش است.

در نمایش های خود توانست در چند ساعت 120 کاریکاتور از مهمان ها ترسیم کند که شهرت زیاد برایش به ارمغان آورد و درنمایش های تجاری و مجالس زیادی به عنوان یک شومن آرتیست حضور دارد و باعث حیرت همگان می‌شود.

پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال

تصویرساز انیمیشن Aaron blaise

آرون بلیز در هفدهم فوریه سال 1968 چشم به جهان گشود. انیمیشن برادر خرس (2003) ، علاءالدین (1992) و شیر شاه (1994) از آثاریست که وی در آن فعالیت داشته و شناخته شده است.

آرون فارغ التحصیل کالج هنر و طراحی رینگلینگ در سال 1989 است. او پس از دانشگاه توسط کمپانی والت دیزینی استخدام شد و به مدت 21 سال در این شرکت به فعالیت در برخی از بزرگترین انمیشن هایی که تا به امروز ساخته شده پرداخت. این طراح دیجیتال به عنوان شخصیت پرداز مربی “برادر خرس2003 ” همکاری کرد و برای این پروژه نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم بلند انیمیشنی شد.

8 پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال که باید فالو کنید! تصویرساز انیمیشن Aaron blaise

او در نهایت دیزنی را ترک کرد. اخیراً به عنوان سرپرست انیمیشن های دو بعدی ، طراح شخصیت و کاراکتر دیجیتالی مشغول به کار  است. آثار او مورد علاقه میلیون ها نفر در سراسر جهانی می باشد.

آرون میتواند الهام بخش شما در انیمشن باشد آموزش های او بصورت آنلاین در یوتیوب قابل مشاهده است و میتواند بهتری استاد زنده برای یاد گیری حرفه ایی شما در خلق انیشیمن باشد.

در ادامه فالو کردن پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال آرون را فالو نمایید وی در پیج اینستاگرام آثار ارزشمندی از طراحی های دیجیتالی اش منتشر مینمایید که با بررسی و آنالیز آن میتوانید موارد زیادی را یاد گیرید.

نقاش دیجیتال Anthony Jones

در ادامه معرفی پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال Anthony Jones را معرفی مینماییم. آنتونی یک تصویرگر و کانسپتور است که در صنعت سینما و گرافیک بازی های رایانه ایی به فعالیت می پردازد. او از سال 2007 مشغول به کار در صنعت سرگرمی بوده و برای برخی از بهترین استودیوهای این صنعت نظیر Blizzard Entertainment ، SCEA Santa Monica ، Hasbro و ROBLOX Corporation فعالیت کرده است. وی در حال حاضر استاد دانشگاه Red Engine Studios است.

اعتقاد او بر این است که استعداد بخشیدنی نیست استعداد را باید کسب کرد.

آثار آنتونی مخلوطی از هنر واقع نگری و علی تخیلی است. او شناخت بسیار بالای در فیزیک نور، آناتومی و رنگ شناسی دارد. مطالعه روی این آثار و کمک گرفتن از تجربه های او میتواند کمک بسیاری به پیشرفتتان کند میتوانید ویدئو های طراحی اور را در یوتیوب دنبال کنید.

برای مشاهده پیج اینستاگرام او بر روی تصویر کلیک نمایید

پیج اینستاگرام طراحان دیجیتال

معرفی هنرمند دیجیتال Keigo

هنرمندی ژاپنی با استعدادی کم نظیر در پرداخت به موضوعات طنز به کمک شخصیت‌های مختلف جانوری او موقعیت‌های مختلف و روزمرگی های ساده زندگی و واقعیت های پوچ را بصورت طنز تصویر می‌کشد.

طنزی خلاقانه، تاریک که عنصر سرخوردگی در آن دیده می‌شود اما او درمورد خودش حرف برای گفتن ندارد. می‌توان شخصیت وی را در آثارش یافت. طنز هایی که بار سیاسی ندارند اما طنزی اجتماعی عامه پسندند ، ستیزه جو با رفتارها و عادات انسانی و بیشتر انسان نمایی جانوران و شبیه سازی خصوصیات آنان با رفتار انسانی است و به مخاطب یک اثر هنری فریبنده و منحصر به فرد و شایان ستایش را ارائه میکند.

تخصص او در کنار هم قرار دادن چیز های غیر معقول است همانند مجموعه آثار اگر تمساح در یک دنیای واقعی زندگی میکرد چه مشکلاتی داشت !!! وی زندگی غم انگیز اما خنده دار یک تمساح در بین انسان ها را به نمایش میگذارد.

کاراکتر های ساده اما عجیب او باعث شده است که هواداران بسیاری را به دور خود گرد آورد و مخاطبان همه روزه دنبال تکه ای از این طنز زندگی در صفحات اجتماعی باشند آثار او حتی در یک کتاب هنری نیز گردآوری شده است.

با دیدن این آثار شما بیشتر با مزمون خلاقیت و داستان سرایی آشنا می‌شوید و درک میکنید که نیازی نیست که حتما یک نقاش بسیار برجسته باشید تا در دنیا مطرح و دیده شوید بلکه فقط با خلاقیت و ساختن ایده هایی نو میتوانید تاثیر بسایر زیادی در مخاطبانتان بگذارید.

پیج اینستاگرام آرت تول

اولین پیچ تخصصی نقاشی دیجیتال و .. فارسی در ایران که با پشتیبانی سریعش راهی برای یافتن جواب مشکلاتتان در طراحی است. این وب سایت یک جعبه ابزار هنریست که شما هر نوع ابزار مجازی در آن یافت می‌کنید (همانند کتاب، مقاله، مجله، ویدیو آموزشی طراحی دیجیتال و غیر دیجیتال و حتی اساتید مجازی) البته آرت تول به دلیل اهمیت دادن به کیفیت برتر تمام این موارد را گلچین نموده و از فیلتر خود عبور می‌دهد تا بهترین‌ها را برای شما به ارمغان آورد.

این وب سایت با در نظر گرفتن مشکلات آموزشی هنرجویان مبتدی سعی در ارائه هرچه با کیفیت تر آموزش های مجازی نموده تا مشکلات اساسی و موانعی ک ذهن هنر جو را در گیر کرده است را از بین ببرد دورنمای این کمپانی اینست که هرکسی در هر نقطه‌ای با هر امکاناتی بتواند آموزش های هنری را در اختیار داشته باشد، آرت تول پیشرو در صنعت آموزش نقاشی دیجیتال  قصد دارد این هنر را به تمام اهالی هنر بشناساند.

با رشد صنعت و تکنولوژی، هنر هم باید رشد نماید و هم پای آن جلو بیاید. در کشور ما هنوز هنر جویان درگیر کاغذ و مداد و هزینه‌های گزافی که خود و طبیعت را آزار می‌دهد هستند از این رو هنر دیجیتال آینده بسیار درخشانی خواهد داشت با آرت تول همراه باشید و خود را از نو بسازید.


امیدواریم از این مطلب استفاده لازم را برده باشید، اگر هنرمندانی را میشناسید که ما اشاره نکردم یا اطلاعات و نکته ای را میدانید که برای ما و دیگر هنرجویان آرت تول مفید است، لطفا در بخش نظرات آن را با ما و دوستان در میان بگذارید تا در متن مقاله قرار گیرد.

دوره پرش و پرواز

4.6/5 - (9 امتیاز)
5 نظرات
 1. حسام بیات می گوید

  عالی …
  میتونید Derek lufman رو هم اضافه کنید چون هنرمند خوبیه از نظر من ….

 2. A.H_SRB می گوید

  سلام ممنونم بابت معرفی هنرمندها
  خیلی از آدما ابزار هارو بلدن نرم افزار رو بلدن ولی نمیتونن چیزی خلق کنن چون ذهنشون اون پویایی رو زیاد نداره
  من خودم به شدت اینطوری ام
  منتهی دیدن کارهای هنرمندهای دیگه باعث افزایش خلاقیت و ایده های جدید میشه
  راستی بازی Scyth یه بردگیم هست نه بازی ویدیویی که سوم شخص باشه !

  1. آرت‌تول می گوید

   با سلام و احترام
   بله درسته مشاهده درست بهترین ابزار برای بهتر شدن هست.
   بسیار ازتوجهتون سپاس گزاریم. اصلاح شد.

 3. taravat sssss می گوید

  سلام من نقاشی دیجیتال دوست دارم ولی چیزی بلد نیستم ، فتوشاپ هم بلد نیستم، دوره ای ندارید که بدرد من بخوره و بتونم یاد بگیرم؟لطفا جواب بدین

  1. آرت‌تول می گوید

   با سلام و احترام.
   برای آموزش نقاشی دیجیتال ابتدا نیاز به قلم نوری دارید اگر قلم نوری دارید به یه آموزش پایه نقاشی دیجیتال نیاز دارید که میتونید از وبسایت ما تهیه کنید.
   برای اینکه بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم . لطفا در واتساپ به شماره 09337521081 و یا اینستاگرام ما به نشانی Arttool_ir پیام بدید.
   سپاس از دیدگاه ارزشمندتون. موفق باشید
   راهنمای انتخاب قلم نوری در لینک زیر میتونید مشاهده کنید.
   https://arttool.ir/best-light-pen-digital-painting/

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.