آموزش طرحی انواع درخت فانتزی – بیش از 14 تم و روش مختلف

94000 تومان

  زمان دوره          9:26:10

  زبان                   فارسی

  نرم افزار              فتوشاپ

  نوع دوره            مجازی/دانلودی

  حجم                  1.03 گیگ فشرده

  تعداد هنرجو       225

  مدرس                بهزاد احدپور

  روش پشتیبانی     لایو چت/ واتساپ

خدا انسان را همچون خود آفرید و انسان همانند او خالق است.
ذهن انسان هنرمند با دانشمند یک تفاوت دارد، دانشمند سال‌ها زمان می‌گذارد تا یک اختراع را خلق نماید اما هنرمند روزی صداها اثر خلق می‌کند و می‌تواند روح را در کالبد اثرش بدمد…
گروه آموزشی آرت تول در این دوره آموزشی سعی دارد تا حصارهای ذهنی شما را که در چارچوب نقاشی واقعگرایانه اسیر شده است برچیند و نگاهی نو را در ذهنتان پرورش دهد.
شما به کمک روش‌های ساده ما و تمرینات و پشتکارتان می‌توانید از تکرار فرار کنید و به سوی نقاشی حسی و فراتر از آن پیش بروید. شما خالق اثر خود هستید و توانایی تغییر در کل هستی آن را دارید.
این دوره آموزشی برای اولین بار توسط گروه آموزش هنری آرت تول بر خلاف دیگر ویدیوهای آموزشی موجود در فضای مجازی تهیه و تدوین شده است. این دوره برپایه خلاقیت و تکنیک‌های ساده و تم‌های مختلف نقاشی دیجیتال می‌باشد و شما را با روش‌های مختلف برای ترسیم درختان بصورت طراحی ذهنی اشنا میکند

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت توسط گروه آموزشی آرت‌تول طراحی و تولید شده است. حق نشر این دوره آموزشی منحصراً متعلق به آرت‌تول می‌باشد.
جیم ران کارآفرین و سرمایه‌گذار آمریکایی

آموزش رسمی(مدرسه،دانشگاه)فقط باعث می‌شود مخارج زندگی‌تان فراهم شود ولی خودآموزی برایتان ثروت می‌سازد

بررسی دوره مجازی آموزش طراحی درخت – دیجیتال پینت

آموزش مقدماتی | نقاشی دیجیتال

پیوست

تعداد درس
دو

زمان آموزش
00:20:46

شناخت ساختار درختان | نقاشی دیجیتال

پیوست
فایل لایه باز

تعداد درس
چهار

زمان آموزش
1:14:17

تکنیک های آزاد – دیجیتال پینتینگ

پیوست
فایل لایه باز

تعداد درس
یازده

زمان آموزش
05:28:44

محیط سازی | دیجیتال پینت

پیوست
فایل لایه باز

تعداد
دو درس یازده ویدیو

زمان آموزش
2:22:38

موارد آموزشی طراحی درخت در فتوشاپ به زبان فارسی

 • خلاقیت در فضا سازی
 • استفاده درست از براش‌ها
 • استفاده از حجم بجای درخت طبیعی
 • ترکیب احجام برای ایده پردازی
 • پرداخت بر روی ایده
 • رنگ آمیزی اغراق آمیز
 • ایجاد جزئیات
 • تنکنیک‌های گوناگون
 • تفکیک رنگ
 • ایجاد بعد
 • بررسی ساختار درختان
 • نحوه نور پردازی
 • ساده سازی تصویر
 • خلاقیت در طراحی
 • تغییرات نامحدون در طرح اولیه

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت پینت اموزش

الزامات و ابزار‎‎‌های مورد نیاز آموزش طراحی درخت | نقاشی دیجیتال

 • استفاده از نرم افزار فتوشاپ (هر نسخه‌ای میتواند باشد)
 • در این دوره از براش‌های خاصی استفاده شده است که در هنگام دانلود محصول در اختیار شما قرار می‌گیرد، نحوه ساخت این براش‌ها و درون‌ریزی آن در فتوشاپ، کاملا توضیح داده شده است به راحتی می‌توانید از این براش‌ها در طراحی خود استفاده نمایید (شما مالک این براش ‌ها می‌شوید)
  • چنین تصوری نداشته باشید که برای نقاشی دیجیتال احتیاج به ابزار های پیشرفته و گرانقیمت دارید!!! با هر نوع قلم نوری از پایین‌ترین مدل تا بالاترین مدل می‌توانید آثاری زیبا خلق نمایید.
   ما در این آموزش از پایین‌ترین مدل قلم نوری استفاده کردیم تا این تصور را در شما از بین ببریم؛ پس تنها به یک قلم نوری ساده و نرم افزار فتوشاپ یا هر گونه نرم افزار طراحی که با آن راحت‌ترید احتیاج دارید و از همه مهمتر به تمرین و پشتکار نیازمندید و این اصل مهمترین اصل در رسیدن هدفتان می‌باشد.

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت درخت فانتزی اموزش | طراحی درخت

توضیحات دوره آموزش طراحی درختان | طراحی دیجیتال

دوره آموزش نقاشی درختان در تم‌ها و روش‌های مختلف به زبان فارسب در فتوشاپ ویژه افراد در سطوح مختلف می‌باشد.

در این دوره آموزشی متفاوت و پر محتوا ما 16 مدل درخت در تم‌های مختلف ترسیم می‌کنیم، این دوره شامل بیش از 550 دقیقه و 17 ویدیو آموزشی می‌باشد که صفر تا صد روش نقاشی درخت، از ایده اولیه تا اتمام پروژه به شما نشون میدیم،  نکاتی که در این ویدئوهای آموزشی وجود داره به شما در طراحی انواع مختلف درختان، طبیعت، منظره و اشیا مختلف… کمک میکنه.

در ابتدا شما یاد می‌گیرید که درختان رو چطور ساده کنید و به اشکال هندسی اولیه تبدیل کنید در ادامه یاد می‌گیرید که چطور به این شکل خام جزئیات اضافه کنید و به شکل جذابتری نشون بدید، در ویدئو های بعدی اصلاح جزئیاترنگ آمیزیه تختسایه روش اولیهحجم دادن به شاخه و برگ – نورپردازی های نهایی و در آخر رسیدگی به جزئیات رو به شما آموزش میدیم.

کری ویلکرسون نویسنده و مشاور کسب و کار

هرچقدر در اقدام و عمل تاخیر داشته باشید، پول بیشتری از دست می‌دهید

 

اولین بار در دنیای دیجیتال

این دوره آموزشی برای اولین بار توسط گروه آموزش هنری آرت تول ساخته شده و در دنیای ویدیوهای آموزشی کم نظیر است. این دوره با محوریت نقاشی درخت می‌باشد اما تکنیک‌هایی که در آن آموزش داده شده فقط مختص به درخت نیست و در هر زمینه‌ایی میتونید بکار ببرید.

توضیحات و نکته‌های موجود باعث پیشرفت و آمادگی ذهنی شما در نقاشی دیجیتال می‌شود و از این حیث پیشنهاد ویژه ما به شمایی که می‌خواهید از تکرار فرار کنید و دست به خلاقیت و نوآوری بزنید هست.

با تهیه و تمرین این دوره آموزشی و دقت در نکاتی که به شما آموزش میدیم ، در مدت کوتاهی شاهد پیشرفت فوق العاده ای در طراحی‌تون می‌شوید.

1- مقدمات آموزش طراحی درخت

توضیح ساده و مفید نکته‌هایی از ابزارهای فتوشاپ را خواهیم داشت و در آن نحوه ساخت براش برای نقاشی هرچه راحت‌تر و ساده‌تر درختان را توضیح خواهیم داد و تمام جزئیات را بررسی می‌نماییم.

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت درخت فانتزی اموزش براش | طراحی درخت

2- شناخت ساختار درختان

بررسی اجمالی ساختار درختان و نحوه ساده کردن چتر درخت به اشکال هندسی ساده برای درک بهتره ساختار چیدمان شاخ و برگ درخت را فرا می‌گیریم، همچنین نکات مهمی در مورد نحوه ایجاد سایه روشن و رنگ آمیزی درختان آموزش داده شده است و چهار نمونه آموزشی را با هم تمرین می‌کنیم.

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت درخت سرو برفی اموزش | طراحی درخت

3- تکنیک های آزاد طراحی درخت | نقاشی دیجیتال

این بخش شامل 11 ویدئو آموزشی خلاقانه است که به خلق کاراکترهای متفاوت از درختان می‌پردازیم که جذاب‌ترین بخش این دوره آموزش نقاشی دیجیتال درخت می‌باشد، در این بخش از 11 روش آزاد بدون محدودیت برا طراحی درختان استفاده می‌کنیم و هر کدام از این درخت‌ها تفاوت بسیاری از نظر ساختار و نحوه طراحی باهم دارند و شما در این بخش تکنیک‌ها و نکته‌های فوق‌العاده‌ای را یاد می‌گیرید. این نکات یک تکنیک جداگانس و شما در تمام زمینه‌ها می‌توانید از آنها بهره ببرید و فقط مختص به درختان نمی‌باشد، که این موضوع از نکات مهم این دوره است.

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت درخت فانتزی اموزش | طراحی درختدوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت درخت اموزش | طراحی درخت

 

4- محیط سازی

بخشی دیدنی برای علاقمندان به طراحی فضا دو ویدیو پروژه محور آموزشی تمرینی در این بخش قرار دادیم. دو ایده متفاوت در ترسیم کاراکتر درخت و ایجاد یک فضای فانتزی برای آنها و توضیح دادن صفر تا صد تمام نکات لازم برای نقاشی کردن این گونه مدل و ایده‌ها از جمله ویژگی های این بخش است.می‌توانید فضاهای بینظری به کمک این دوره بوجود بیاورید و در کسب و کار خود بدرخشید.

دوره آموزش نقاشی دیجیتال انواع درخت دیجیتال پینتینگ آرت درخت فانتزی اموزش | طراحی درخت

نحوه شرکت در آموزش نقاشی دیجیتال درخت در تم‌ها و روش‌های مختلف

برای شرکت در دوره آموزش نقاشی دیجیتال اگر عضو سایت هستید باید از صفحه “ورود” وارد حساب کاربری خود شده و سپس اقدام به خرید نمایید. اما در صورتی که تا اکنون موفق به ایجاد حساب کاربری نشده‌اید ابتدا باید از صفحه “عضویت” نسبت به ثبت نام در سایت اقدام نمایید و بعد از فعال سازی حساب کاربری خود می‌توانید در دوره آموزشی مورد نظر شرکت نمایید. در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه “تماس با ما” با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی‌های خاص دوره آموزش طراحی کاراکتر دیجیتال

  • مثل همیشه طوری تدریس انجام شده است ، تا کسانی که حتی آشنایی چندانی با نقاشی دیجیتال ندارند و مبتدی هستند هم بتوانند این مهارت را فرا گیرند. البته اگر پیش زمینه‌ از نقاشی با مداد داشته باشید به شما کمک شایانی خواهد کرد.
  • مدرس دوره آموزش طراحی درختان دیجیتال استاد “بهزاد احدپور” می‌باشد که دارای بیش از 10 سال سابقه طراحی است و این باعث منحصر به فرد و با کیفیت شدن دوره آموزشی شده است.
  • کیفیت تصویر و صدا بسیار بالا  و عالی می باشد.

دوره آموزش طراحی کاراکتر به کمک تلفیق تصاویر | نقاشی دیجیتال | طراحی کاراکتر | آموزش طراحی درخت نقاشی دیجیتال

 دوره فارسی پیشنهادی: دوره آموزش طراحی کاراکتر  – نقاشی دیجیتال

دانلود سریع بلافاصله پس از ثبت نام

بلافاصله پس از شرکت در دوره آموزش طراحی درخت، لینک دانلود آن در حساب کاربری شما در قسمت “دانلود محصولات” قرار خواهد گرفت. می‌توانید با دانلود این محصول ارزشمند مهارت خودتون افزایش بدید و کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشید.

ارتباط با استاد و پشتیبانی

با شرکت در این دوره آموزشی شما علاوه بر استفاده از این آموزش فوق العاده ارزشمند همچنین در یک کلاس غیر حضوری  شرکت می‌کنید و می‌توانید در هر زمان سوالات و نمونه طراحی های خود را ارسال نمایید و از راهنمایی‌های استاد بهرمند شوید.

هم اکنون در دوره فوق العاده ارزشمند نقاشی دیجیتال درختان با بیش از 14 تم و روش مختلف شرکت نمایید و به کسب درآمد فوق‌العاده خود دست یابید.

همچنین می‌توانید برای آگاه شدن از تخفیف‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات، و … در کانال تلگرام و اینستاگرام مارا دنبال نمایید.

4.8/5 - (13 امتیاز)
16 نظرات
 1. نازمحمد گری می گوید

  با سلام خدمت شما
  من به نقاشی علاقه مند هستم ولی با اقسام آن آشنا نیستم می توانید در این مورد اطلاعاتی را به من ارائه بدهید.

  1. آرت‌تول می گوید

   باسلام . لطفا در واتساپ و یا ایستگرام برای ما پیام بگذارید تابهتر بتونیم راهنماییتون کنیم . سپاس
   واتساپ 09337521081
   ایدی اینستاگرام [email protected]

 2. سلمان قاسمی وحدت می گوید

  با سلام و احترام
  من نقاشی ام بدک نیست ولی مبتدی هم نیستم با فتوشاپ و ایلستریتور کامل مسلط هستم و در زمینه لوگو و پوستر کار میکنم
  مشکل من اینه که مدتی هست تبلت آیپد دارم با برنامه های نقاشی حرفه ای حالا بماند که خیلی کم حوصله هستم ولی دوست دارم حرفه ای نقاشی های رئال با تکنیک دیجیتال رو یاد بگیرم پیشنهاد ‌‌شما چیست و حتی دوست دارم چندتا کارام رو بفرستم ببینید ونظر بدید و راهنماییم کنید چیکار کنم بهتر باشم و حوصله به خرج بدم
  ممنون میشم بهم پاسخ بدین
  باتشکر سلمان قاسمی وحدت

  1. آرت‌تول می گوید

   با سلام و احترام – سپاس از پیامتون لطفا در اینستاگرام یا تلگرم نمونه کارهاتون برای ما ارسال بفرمایید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم.
   موفق باشید.
   آیدی اینستاگرام : [email protected]
   آیدی تلگرام : [email protected]

 3. رضا می گوید

  سلام قیمت آموزشها خیلی بالا هست تخفیفی چیزی در نظر بگیرید

  1. آرت‌تول می گوید

   با سلام و احترام . هزینه این آموزش ها نسبت به موارد آموزشی که در آن قرار دارد بسیار پایین هست . استاد تخصص 10 ساله خودشون در این آموزش ها قرار دادند تا شما دیگه لازم نباشه 10 سال برای یاد گیری این تکنیک ها صبر کنید.
   با احترام . پیوسته موفق باشید

 4. مرتضی می گوید

  سلام به گروه آرت تول و استاااد عزیزم
  من چند روزی میشه که دوره خریداری کردم و از راهنمایی های استاد شگفت زده شدم . ممنونم استاااد . شما خیلییی با صبر و حوصله نمونه کارها ویرایش میکنید و توضیح میدید . مرسی ازشما . نمیدونم چطوری باید تشکر کنم .

  1. بهزاد احدپور می گوید

   متشکرم – لطف دارید – تمرین آخر برام بفرستید بیشتر خوشحال میشم .

 5. آیلار می گوید

  سپاس سپااس . من کلی دنبال آموزش نقاشی دیجیتال گشتم وقتی با سایت شما آشنا شدم نمیدونید چقدر خوشحال شدم . مرسی که به ما برای یادگیری طراحی دیجیتال کمک میکنید. دوره های شما عالیه . مرسی از شما . من طراحی کاراکتر خرس خریدم خیلی راضی بودم و واقعا کمکم کردم انشالله فصل دوم هم به زودی منتشر بشه . من بیصبرانه منتظر هستم . آیا این دوره برای من مناسبه استاد ؟

  1. بهزاد احدپور می گوید

   سلام به شما هنرجوی خوبم – بزرگوارید – قطعا میتونه مفید باشه – اما در فصل دوم مروری بر این روش ها هم میشه – اگر میخوای این تکنیک ها رو یاد بگیرید – خیلی میتونه به درک شما از این مدل طراحی کمک کنه . موفق باشی

 6. حامد می گوید

  واقعا دوره مفیدی بود
  ممنون از آرت تول

  1. آرت‌تول می گوید

   سپاس از شما . از رضایت شما خرسندیم .

 7. بنیامین می گوید

  استاد شما فوق العاده ای. هرچقدر ازتون تشکر کنم کم گفتم . من سه تا دوره شرکت کردم . این دوره واقعا عالی بود البته دوره طراحی کاراکتر خرس هم فوق العاده به ایده یابیم کمک کرد . متشکرم استاد احد پور .

  1. بهزاد احدپور می گوید

   سلام به شما – شما یکی از هنرجویان بسیار پر تلاش و خوب هستید – خوشحالم که تونستم بهتون کمک کنم – بزرگوارید.

 8. نیما می گوید

  با سلام
  تشکر میکنم از استاد احدپور به خاطر آموزش خوبشون.
  من در ابتدا شک داشتم که این دوره بخرم یا نه . بلاخره تصمیم گرفتم دوره بخرم و الان واقعا راضی هستم نسبت به پولی که دادم صدها برابر اطلاعات و نکته و اصول از استاد یاد گرفتم. من تقریبا از صفر به صد رسیدم . در کارم هم خیلی پیشرفت کردم و درآمدم خیلی بیشتر شده . از آرت تول و استاد احدپور بسیار سپاس گزارم.

  1. آرت‌تول می گوید

   عرض سلام و احترام . بسیار خوشحالیم که از این دوره آموزشی راضی بودید. این محصول بسیار ارزشمند هست و نکاتی گفته شده که هر کسی بتونه به راحتی نه تنها طراحی درخت بلکه طراحی هر شی یاد بگیره. پیوسته موفق باشید.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.